رمان | دانلود رمان عاشقانه

دانلود رمان ایرانی و خارجی

ورود

موضوعات

تبلیغاتبا عرض سلام , بدلیل مشکلات دوستان در استفاده از کتاب ها بر این شدیم که یک آموزش کوتاه و کلی در سایت قرار دهیم تا همگی بتوانند از کتابها استفاده کنند.


۱ – دانلود کتاب :
نخست باید کتاب مورد نظر را از سایت دانلود کنید. توجه داشته باشید که کتاب متناسب با گوشی موبایل خود را دریافت کنید. البته بیشتر گوشی های موجود در بازار ایران از فرمت جاوا پشتیبانی میکند.

۲ – خارج کردن از حالت فشرده :
بعد از دانلود شما باید فایلی را که دانلود کرده اید از حالت فشرده خارج کنید. ویندوزهای ۷ و ۸ از zip ساپورت میکنند و بر روی این ویندوزها براحتی میتوانید فایلها را از حالت فشرده خارج کنید. کافیست روی فایل دانلود شده دو بار کلیک کنید تا فایل باز شود سپس کتاب مورد نظر را که با فرمت jar یا apk میباشد را از فایل خارج کنید. (فایل را بکشید و در یک پوشه رها کنید)
در ویندوزهای XP و یا در صورتی که از خود ویندوز ۷ یا ۸ نتوانستید فایل را از حالت فشرده خارج کنید برنامه winrar را دانلود کنید (برای دانلود برنامه اینجا کلیک کنید) و آن را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. حالا به سراغ فایلی که دانلود کرده ایید بروید و روی آن دوبار کلیک کنید تا فایل باز شود. سپس کتاب را که با فرمت jar یا apk میباشد را بکشید و روی یک پوشه رها کنید.

۳ – انتقال به تلفن همراه :
بعد از اینکه کتاب را با فرمت jar یا apk از فایلی که دانلود کرده بودید خارج کردید را از طریق بلوتوث , کابل USB یا رم ریدر به موبایل خود منتقل کنید.

۴ – نصب بر روی موبایل :
حالا از موبایل خود فایل را انتخاب کنید تا کتاب نصب شود و سپس میتوانید از کتاب استفاده کنید.

در صورتی که با نصب کتاب مشکلی داشتید از طریق بخش “تماس با ما” یا "نظرات" اقدام نمایید.

:: حقوق تمامی مطالب این سایت محفوظ است

طراح: سایت ستاپ